НОВИНИ

Рада надала постраждалим на Майдані статус інвалідів війни

Водночас цей закон не поширюється на працівників міліції, осіб, які проходили службу в правоохоронних органах спеціального призначення та військовослужбовців внутрішніх військ.

Народні депутати ухвалили закон про надання статусу інвалідів війни особам, скаліченим під час подій Революції Гідності. За відповідне рішення проголосували 235 нардепів.

Як зазначається в документі, до інвалідів війни відтепер належать особи, які стали інвалідами внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі у масових акціях громадського протесту з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, та які звернулися за медичною допомогою з 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року. Порядок надання статусу інваліда війни таким особами визначає Кабінет Міністрів.

Водночас цей закон не поширюється на працівників міліції, осіб, які проходили службу в правоохоронних органах спеціального призначення, військовослужбовців внутрішніх військ, ЗСУ та інших військових формувань, які отримали інвалідність внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних при виконанні службових обов'язків у зазначений період.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.