НОВИНИ

Міноборони: Українські військові захопили російський танк

На трофейному танку артилеристи успішно повернулися на свої позиції.

Військовослужбовці 2-го артилерійського дивізіону 128-ї механізованої бригади Збройних сил України захопили у бойовиків в зоні АТО російський Т-72, що понад тиждень обстрілював позиції українських військових.  Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті Міноборони України.

"Щоб ліквідувати цей танк, артилеристи зважилися на вилазку. О 2:00 ночі 6 сміливців пробралися на позиції терористів. Танк стояв біля невеликого будиночка. Щоб не піднімати шуму, хлопці в будинок не заходили. Серед артилеристів був механік-водій МТЛБ (Багатоцільовий легкий броньований тягач - ІФ), він і запропонував забрати танк із собою", - йдеться у повідомленні.

На трофейному танку артилеристи успішно повернулися на свої позиції. На захопленій бронетехніці був закріплений український прапор. Всередині бойової машини знайшли російські документи і сухпайок.

"Наші бійці зараз використовують "сімдесят другий" як тягач, тому що серед них немає навідника. Але сподіваються, що фахівця їм пришлють, тоді трофей збільшить вогневу міць їхньої батареї", - наголошується в повідомленні.

На підтвердження цієї інформації на каналі ЗСУ на "YouTube" викладено відео, на якому показано танк з піднятим над ним українським прапором, навколо якого ходять бійці зі знаками відмінності Збройних сил України.

Як повідомлялось, 4 лютого сили АТО знищили артбатарею російсько-терористичних військ поблизу Докучаєвська.