НОВИНИ

Збройні сили РФ здатні перекинути підтримку на будь-яку з баз за лічені години - експерт

Загалом у ЗС РФ проходить службу або працює на цивільних посадах 845 тис. осіб.

У разі виникнення бойових дій на якомусь із напрямків командування Збройних сил РФ може за лічені години перекинути потужну підтримку будь-якій із військових баз. Про це пише в матеріалі для "Українського тижня" експерт, військовий історик Ярослав Тинченко.

Для цього існують досить численні, в кількості 35 тис. військовослужбовців, повітряно-десантні війська, додає експерт.

"Вони складаються з чотирьох дивізій: 7-ї (Новоросійськ), 76-ї (Псков), 98-ї (Іваново), 106-ї (Тула); чотирьох бригад: 11-ї (Улан-Уде), 31-ї (Ульяновськ), 56-ї (Камишин), 83-ї (Уссурійськ); полків зв’язку та спеціального призначення (45-го з Кубинки під Москвою), Рязанського училища та 242-го навчального центру в Омську", - пише Ярослав Тинченко.

Повітряно-десантні війська – еквівалент корпусу морської піхоти США, а отже, перебувають на вістрі всіх наступальних операцій Збройних сил Росії. Їхня тактика – діяти швидко й максимально непомітно, як це було, зокрема, в серпні 2014 року на Донбасі під час війни проти України, наголошує військовий історик.

Загалом, за даними експерта, на сьогодні у Збройних силах РФ проходить службу або працює на цивільних посадах 845 тис. осіб.

"Кремль цілком готовий до можливості виникнення Третьої світової, але її імовірність оцінюють як дуже низьку", - додає він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.