НОВИНИ

Кримські ветерани збирають гроші на «всенародне» будівництво Керченського моста

Керченський міст ветерани називають «дорогою життя».

Севастопольський відділ Загальноросійської громадської організації ветеранів збирає кошти на будівництво Керченського моста. Про це повідомляє "Медуза" з посиланням на офіційний сайт Уряду Севастополя.

«Звертаємося до вас, дорогі співвітчизники, підтримати наш почин про перерахунок грошових засобів на будівництво моста через Керченську протоку та про оголошення цього будівництва Всенародним», –  йдеться у зверненні ветеранів до «уряду Севастополя».

У зверненні ветерани пригадали, як їхні діди та батьки героїчно відбудовували металургійний комбінат Магнітогорська, як збирали кошти на будівництво танкової колони «Тамбовський колгоспник», як колгоспник Головатий на будівництво літаків передав свої заощадження в Саратовську обласну контору Держбанку.

Ініціативу щодо будівництва Керченського моста виявив колишній член КПРФ, екс-спікер Госдуми Геннадій Сєлєзньов, вважаючи, що «народ захоче взяти участь у становленні Криму та будівництві моста».

Зазначимо, що будівництвом мосту займеться «Стройгазмонтаж» Аркадія Ротенберга. Вартість проекту оцінюється в 228 млрд рублів. Здати об’єкт планують до 2018 року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.