НОВИНИ

Харківський завод виготовив 4 км огорожі для "Стіни", проект якої досі не узгоджено

Вартість контракту становила 1,7 млн грн.

Харківський "Завод імені Фрунзе" виготовив першу партію систем огорожі для проекту по зміцненню українсько-російського кордону (проект "Стіна"). Про це повідомляє прес-служба Харківської ОДА.

Завод виготовив партію парканів довжиною 4,3 км за замовленням прикордонної служби в Харківській області, повідомляє прес-служба.

Загальна вартість контракту, за даними прес-служби, становить 1,7 млн грн.

Повідомляється, що продукція передана замовнику і поміщена на тимчасове безоплатне зберігання на склад заводу імені Фрунзе. Підприємство готове відвантажити продукцію на першу вимогу. 

В тексті повідомлення Харківська ОДА посилається саме на урядовий проект "Стіна", наводячи у довідці інформацію щодо візиту 15 жовтня минулого року до Харківської області прем'єра Арсенія Яценюка. Прес-служба цитує слова прем'єра про майбутню побудову на кордоні паркану, на якому будуть встановлені датчики та відеокамери. 

Нагадаємо, станом на 24 січня відомий зі слів прем’єр-міністра Арсенія Яценюка проект облаштування українсько-російського кордону «Стіна» або «Європейський вал» досі не був погоджений в установах, які відповідальні за його реалізацію.

Жодна з відповідальних установ не змогла надати Тиждень.ua текст плану заходів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.