НОВИНИ

Генштаб РФ визнав, що "зрадниця" Давидова передала Україні достовірну інформацію

Інформація про перекидання російської військової частини на Донбас "могла бути використана проти безпеки РФ".

Свєтлана Давидова, мешканка Вязьми, мати сімох дітей, підозрювана у державній зраді в Росії, передала до посольства України достовірну інформацію. Про це повідомив адвокат Давидової Андрєй Стєбєнєв з посиланням на висновок Генштабу Збройних сил РФ.

За інформацією Генштабу ЗС РФ, Давидова передала Україні відомості, які могли «поставити під загрозу ефективність проведення заходів щодо посилення державного кордону з Україною».

За словами адвоката, Генштаб дійшов до висновку, що передані Давидовою відомості є достовірними і містять державну таємницю, вони «могли бути використані проти безпеки РФ».

Стєбєнєв повідомив, що його підзахисна не визнає себе винною у державній зраді. Давидова підтверджує, що телефонувала в українське посольство, але відмовляється визнати, що передані нею відомості становлять державну таємницю і можуть використовуватися на шкоду Росії.

Нагадаємо, за версією самого слідства, Давидова проінформувала Україну про можливе перекидання військових на Донбас, тобто на територію України.

Як повідомлялося, Давидову затримали 21 січня у власній квартирі.

Читайте також: Від 10 діб до 10 років. Росіяни, яких переслідують за підтримку України

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.