НОВИНИ

У Слов'янську депутати визнали Росію країною-агресором

Про це йдеться в повідомленні прес-служби мерії Слов'янська.

Міська рада Слов'янська на пленарному засіданні 30 січня визнала Росію країною-агресором. Про це йдеться в повідомленні прес-служби мерії Слов'янська.

"Депутати Слов'янської міської ради одноголосно підтримали прийняту Верховною Радою України постанову від 27 січня 2015 року №129-VIII "Про звернення Верховної Ради України до Організації об'єднаних націй, Європейського парламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи, Парламентської асамблеї НАТО, Парламентської асамблеї ОБСЄ, Парламентської асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором", в якій, зокрема, йдеться про визнання Російської Федерації державою агресором, а так званих ДНР і ЛНР - терористичними організаціями", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялось, 30 січня Маріупольська міськрада, після публічних суперечок з громадськістю, із другої спроби таки назвала Росію агресором. Напередодні у Полтаві депутати міськради не зібрали достатньої кількості голосів для визнання самопроголошених Донецькій і Луганській "народних республік" терористичними організаціями, а РФ - державою-агресором.

Тим часом, у Кривому Розі (Дніпропетровська область) 31 січня депутати відмовилися включати відповідне рішення у порядок денний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.