НОВИНИ

Ахмед Закаєв: якщо українці не побачать результатів війни, станеться психологічний перелом

Прем'єр ЧРІ в екзилі вважає, що люди можуть змиритися з тим, що значні території країни втрачено.

Стан невизначеності у війні на Донбасі може спричинити психологічний перелом, в результаті якого народ змириться з тим, що Україна втратила великі території. Про це розповів "Українському тижню" глава Чеченської Республіки Ічкерія у вигнанні Ахмед Закаєв, оцінюючи нинішню стадію російсько-української війни.

"Вам слід знати, що тільки стійкий всенародний опір може врятувати ситуацію і відкинути агресорів за межі країни. У нинішній ситуації для України надзвичайно небезпечно жити так, начебто ніякої війни не відбувається", - вважає політичний діяв.

На думку Закаєва, сьогодні є гостра потреба оголосити у вашій країні воєнний стан із відповідним посиленням законів і "перестати грати з противником у наступ-відступ".  

"Але коли нинішній стан невизначеності триватиме ще якийсь час і люди не побачать результатів, то неминуче станеться психологічний перелом, тобто український народ змириться з тим, що значні території країни втрачено", - наголошує він.

"Політики в Києві робитимуть мляві заяви, такі самі як у Грузії, про права на Крим і східні області, але фактично вони стануть російськими. У чеченців є така приказка: «Війну можна зупинити тільки війною»", - резюмує діяч.

Повну версію інтерв'ю з Ахмедом Закаєвим читайте у черговому числі "Українського тижня" (№4). 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.