НОВИНИ

В Греції заперечують підготовку вето на антиросійські санкції ЄС

Міністр фінансів Греції переконує, що позицію нового уряду неправильно трактували.

Невдоволення Греції заявами ЄС щодо України не означає, що уряд країни готується накласти вето на санкції проти Росії. Про це у своєму блозі написав  новий міністр фінансів Греції Янніс Варуфакіс.

За його словами, ЗМІ спотворили позицію нового "лівого" грецького уряду.

Варуфакіс зазначив, що глава МЗС Греції Нікос Котзіас сказав чиновникам, що чув з новин, нібито ЄС одноголосно схвалив санкції проти Росії. 

"Проблема в тому, що ні його, ні нового грецького уряду про це не запитали!", - написав міністр.

"Очевидно, що справа не в тому, погоджується наш новий уряд на нові санкції проти Росії чи ні. Справа в тому, що нашу точку зору вважають самоочевидною, навіть якщо ми її не висловлювали", - пояснив грецький міністр.

Як відомо, 29 січня відбудеться позачергове засідання Ради ЄС, призначене після ескалації конфлікту на Донбасі. Міністри закордонних справ країн Євросоюзу можуть обговорити розширення санкцій проти Росії. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що Україна надала Раді ЄС докази причетності РФ до останніх терактів.

Нагадаємо, раніше грецькі ЗМІ повідомили, що новий грецький уряд розглядає можливість накладення вето на подальші санкції проти Росії через війну в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.