НОВИНИ

КМДА: столичних школярів молодших класів все-таки харчуватимуть безкоштовно

Дитяче харчування повертається у 1-4-ті класи загальноосвітніх шкіл.

У загальноосвітні школи Києва повернули безкоштовне харчування для учнів 1-4-х класів. Про це на брифінгу перед засіданням сесії Київради 28 січня заявив голова постійної комісії Київради з питань фінансів Андрій Странніков.

"Дитяче харчування повертається у 1-4-ті класи загальноосвітніх шкіл. Ми вишукали 110 мільйонів гривень на ці потреби", - повідомив Странніков.

За його словами, дохідна частина бюджету поповниться за рахунок відрахувань від зборів за утримання МАФів, від паркувальних зборів та розміщення реклами.

Ці кошти буде спрямовано як на забезпечення харчування молодших школярів, так і на фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, які раніше фінансувалися за рахунок коштів державного бюджету, а зараз це перекладено на міський бюджет.

Нагадаємо, з 19 січня у столичних школах скасували безкоштовне харчування школярів.

Водночас, у КМДА запевнили, що учні пільгових категорій 1-11-х класів будуть забезпечені безплатним харчуванням.

Зокрема, мова йшла про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківської турботи, дітей з малозабезпечених сімей, а також дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів.

Згодом Кличко доручив внести зміни до бюджету, щоб залишити безкоштовне харчування для школярів

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.