НОВИНИ

Порошенко нагородив орденами героїв-танкістів та снайпера

Усі нагороджені проявили мужність під час боїв під Донецьком.

Президент підписав указ про нагородження старшого лейтенанта Євгена Гончара орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, сержанта Костянтина Балтаги, старшини Анатолія Скрицького і рядових Володимира Суханіна та Дмитра Триноги орденом «За мужність ІІІ ступеня». Про це повідомили у прес-службі голови держави.

Зазначено, що танкісти пробили кільце оточення у донецькому аеропорту для відходу українських сил під час боїв 22 січня.

«Командир танка старшина Анатолій Скрицький, механіки-водії танкового взводу сержант Костянтин Балтага, солдат Володимир Суханін, а також навідник солдат Дмитро Тринога виявили мужність і самовідданість під час виконання бойового завдання 22 січня біля аеропорту «Донецьк». У складі своїх екіпажів воїни до останнього вели вогонь на ураження противника, пробиваючи кільце оточення для виходу наших підрозділів. Старшина Скрицький, сержант Балтага та солдат Тринога отримали поранення, але не покинули бойових позицій», - йдеться у повідомленні.

Снайпери під керівництвом старшого лейтенанта Гончара відзначилися у боях під Спартаком, що також неподалік Донецька.

«Також серед нагороджених – командир роти снайперів 95-ї аеромобільної бригади старший лейтенант Євген Гончар. Він з травня 2014 року бере участь у проведенні антитерористичної операції. Неодноразово брав участь у сутичках з бойовиками. 19 січня в результаті бою у населеному пункті Спартак снайперами під керівництвом офіцера було зупинено відхід бойовиків», - додали у тексті.

Нагадаємо, у грудні президент присвоїв звання Герой України трьом військовим, двом з яких посмертно.