НОВИНИ

У Мінінфраструктури не назвали кандидатів на посади голів Укрзалізниці і "Борисполя" через "професійну етику"

Водночас, розповіли про склад експертної групи з відбору кандидатів.

Директорів Укрзалізниці та аеропортів «Бориспіль» і «Львів» обиратимуть два заступники міністра інфраструктури та очільники трьох консалтингових компаній. Про це повідомили у Мінінфраструктури у відповідь на запит Тиждень.ua.

«До складу експертної групи, яка займається попереднім відбором кандидатів, входять перший заступник Міністра інфраструктури України Володимир Шульмейстер, заступник Міністра інфраструктури Володимир Омелян, партнер Talent Advisors Роман Бондарь, керуючий партнер Deloitte Андрій Булах, керуючий партнер EBS Олена Вольська», – йдеться у повідомленні.

Відомо, що Шульмейстер та Омелян зайняли посади  заступників міністра у грудні. Шульмейстер колись працював гендиректором групи компаній з продажу побутової техніки «Фокстрот» (одночасно з Шульмейстером на керівній посаді у цій компанії працював нинішній міністр агрополітики Олексій Павленко). Омелян до призначення працював на посаді керівника служби міністра Кабінету міністрів і не мав досвіду роботи у сфері транспорту. Бондарь, Булах та Вольська – вихідці з бізнес-середовища та не займали державних посад. Про Булаха у довідці на веб-сайті компанії йдеться, що він має «багаторічний досвід проведення аудиторських проектів для компаній аграрного та промислового секторів, а також компаній телекомунікаційного та медійного бізнесу». Вольська подає себе як фахівець з бухгалтерії та ІТ-систематизації. Борндарь спеціалізується на консультуванні з підбору кадрів на керівні посади.

Водночас, незважаючи на заяви про відкритість конкурсу, у Мінінфраструктури відмовилися надати повний перелік кандидатів, які надіслали резюме.

«Надання повного переліку претендентів на керівні посади Укрпошти, Укрзалізниці та аеропортів суперечить професійній етиці стосовно тих осіб, які надіслали резюме, та їхніх роботодавців на даний момент. Будь-яка офіційна інформація щодо участі кандидата у процесах відбору на позиції розголошуватиметься тільки у разі отримання на це попередньої згоди», – зазначили у тексті.

Як повідомлялося, сьогодні прем’єр-міністр Арсеній Яценюк оголосив конкурс на посаду керівників 62 держкомпаній.

Нагадаємо, 14 січня міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус розповів, що на посаду директора Укрзалізниці претендують 200 кандидатів, "Борисполя" – 100.

Як відомо, конкурс на посаду керівників Укрзалізниці та аеропортів "Бориспіль" та "Львів" оголосило Мінінфраструктури 31 грудня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.