НОВИНИ

В КМДА обіцяють знайти гроші на харчування молодших школярів

Заступник мера Києва обіцяє вирішити питання вже цього тижня.

Київська міська державна адміністрація планує найближчими днями вирішити питання із забезпеченням школярів молодших класів безплатним харчуванням. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов, відповідаючи на питання депутатів Київради після презентації проекту бюджету Києва на цей рік.

За його словами, мер Києва і голова КМДА Віталій Кличко доручив КМДА знайти гроші на фінансування безплатного харчування для учнів 1-4 класів.

"Віталій Кличко доручив знайти гроші на забезпечення безплатного харчування 1-4 класів, хоча спочатку уряд цю статтю витрат скасував", – заявив Ніконов.

При цьому він відзначив, що багато батьків скаржаться на якість того, що пропонують школи учням.

"Багато батьків звернулися до нас, і вони цього не хочуть, оскільки багато нарікань на корупційну складову, а також на якість харчування. Ми ще порадимося з фахівцями і знайдемо компроміс", – пообіцяв чиновник.

Як варіант розглядається можливість забезпечення харчоблоків шкіл працівниками комунального підприємства, які забезпечуватимуть якісне харчування.

«Щодо харчування, ми вважаємо, що це (вирішити питання з його організацією в школах – ред.) треба зробити відразу, тобто зараз. Це рішення ми ухвалимо зараз, за цей тиждень», - відповів Ніконов.

Нагадаємо, з 19 січня у столичних школах скасували безкоштовне харчування школярів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.