НОВИНИ

Порошенко: в Україну зайшло ще дві тисячі військових з РФ

На територію України з Росії була ввезена додаткова військова техніка, додав Порошенко.

Український кордон перетнули ще дві тисячі російських військових. Про це заявив президент Петро Порошенко в ефірі Bloomberg Europe TV.

"Ще дві тисячі російських військових перетнули наш кордон", – заявив Порошенко.

Крім того, за його словами, на територію України з Росії була ввезена додаткова військова техніка, у тому числі 20 танків.

За інформацією Порошенка, в Україні вже дислокується близько восьми тисяч російських військових.

Нагадаємо, раніше в Інформаційно-аналітичному центрі Ради національної безпеки і оборони України поінформували, що 19 січня дві батальйонно-тактичні групи збройних сил Росії перетнули кордон України.

Речник АТО Андрій Лисенко уточнив, що батальйонно-тактичні групи російської армії перетнули неконтрольовану ділянку українсько-російського кордону з Луганського напрямку у першій половині дня. Він додав, що йому невідома точна кількість російських військових у цих групах, однак зазвичай одна батальйонна тактична група нараховує 300-350 осіб. Також Лисенко підкреслив, що групи перетнули кордон, маючи при собі важку бронетехніку.

21 січня речник АТО Андрій Лисенко повідомив, що біля українського кордону на сході України зафіксували ще три батальйонно-тактичні групи і дивізіон артилерії з РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.