НОВИНИ

Біля кордону зафіксували три батальйонно-тактичні групи і дивізіон артилерії з РФ

Росія збільшує військову присутність на сході України.

Росія нарощує свою присутність на сході України, в районі Луганська зафіксовано появу російських військових без розпізнавальних знаків. Про це під час брифінгу повідомив речник АТО Андрій Лисенко.

Він зазначив, що Росія збільшує військову присутність на сході України. Росія провела нарощування сил на території Донецької та Луганської областей.

В районі Луганська зафіксовано появу російських військових без пізнавальних знаків.

"Вчора зафіксовано підхід трьох батальйонно-тактичних груп в районі Кам'янськ-Шахтинського (Росія) і 1 артилерійського дивізіону біля н.п. Мирний", - сказав Лисенко.

При цьому за його словами, наразі невідомо, чи вони перетнули кордон із Україною.

"Інформації, чи вони перетнули кордон, чи ні немає. Але ми розуміємо, що позавчора, коли 2 батальйонно-тактичні групи перейшли кордон, то саме через них у нас тривають бої за 31 блокпост", - заявив Лисенко.

Нагадаємо, раніше в Інформаційно-аналітичному центрі Ради національної безпеки і оборони України поінформували, що 19 січня дві батальйонно-тактичні групи збройних сил Росії перетнули кордон України.

Речник АТО Андрій Лисенко уточнив, що батальйонно-тактичні групи російської армії перетнули неконтрольовану ділянку українсько-російського кордону з Луганського напрямку у першій половині дня. Він додав, що йому невідома точна кількість російських військових у цих групах, однак зазвичай одна батальйонна тактична група нараховує 300-350 осіб. Також Лисенко підкреслив, що групи перетнули кордон, маючи при собі важку бронетехніку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.