НОВИНИ

Уряд відправить на Донбас 330 тонн гуманітарної допомоги

За доставку вантажу відповідає Міністерство внутрішніх справ та Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Уряд формує великий гуманітарний вантаж, вагою у 330 тонн, який перевезуть на Донбас 26 авто. Про це повідомила уповноважений Президента з питань мирного врегулювання конфлікту у Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко, інформує прес-служба БПП.

"За дорученням президента України український уряд сьогодні формує великий гуманітарний вантаж, такою ж вантажністю як і попередній, в грудні 2014 року. 26 машин, які представлятимуть всі регіони України, доставлять 330 тонн вантажу. Вже цього тижня,  на День соборності 22 січня, цей вантаж буде направлено на Донбас і розподілено між окупованими територіями", - сказала вона.

"Ми зараз вишукуємо можливість доставити частину цього вантажу адресно - в спеціальні соціальні установи, що знаходяться на окупованій території. До тих людей, які не мають нічого спільного з тероризмом, а знаходяться у заручниках у цих покидьків,  і страждають від цієї так званої "влади"», -розповіла Геращенко.

За її словами, за доставку вантажу відповідає Міністерство внутрішніх справ та Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"Нас надзвичайно турбує загострення гуманітарної ситуації на територіях, які знаходяться під окупацією. Найбільше це стосується тих людей, які не цікавлять терористів, - це діти-інваліди, літні люди, хворі, пацієнти хоспісів чи психіатричних лікарень", - сказала депутатка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.