НОВИНИ

Польські винищувачі піднялися над Балтикою, щоб перехопити російський літак

Раніше завдання повітряного патруля виконували чотири машини, проте НАТО розширив свою присутність у Прибалтиці до 12 літаків.

Винищувачі МіГ-29 ВПС Польщі, що базуються на литовській авіабазі Шяуляй, піднялися на перехоплення російського літака-заправника Іл-78, поміченого в небі над Балтійським морем. Про це повідомляє агентство Bloomberg.

Польські літаки несуть чергування в рамках місії НАТО «Балтійський повітряний патруль» з 8 січня 2015 року.

Крім чотирьох польських МіГ-29, у Литві базуються також чотири винищувачі «Тайфун» ВВС Італії. Крім того, в ППО Прибалтики в даний час задіяні чотири винищувачі F-16 ВПС Данії, що базуються в Естонії.

Раніше завдання повітряного патруля виконували чотири машини, проте НАТО розширив свою присутність у Прибалтиці до 12 літаків. Загальне керівництво повітряним патрулем наразі здійснюють італійські військові.

Як відомо, раніше в НАТО зазначили, що у 2014 році винищувачі Північноатлантичного альянсу перехопили вже 100 літаків, що втричі більше, ніж в 2013 році.

3 листопада командувач силами НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав заявив, що польоти російських військових літаків в європейському повітряному просторі набули провокаційного характеру.

Читайте також: Російські літаки і субмарини провокують НАТО від Балтики до Португалії


 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.