НОВИНИ

Депутати почали збір підписів щодо відставки Яреми

Комітет Верховної Ради з питань протидії та боротьби з корупцією визнав роботу Генерального прокурора незадовільною.

Депутати, які входять до Комітету Верховної Ради з питань протидії та боротьби з корупцією розпочали збір підписів з під постановою про недовіру генеральному прокурору Віталію Яремі. Про це повідомили нардепи Єгор Соболєв та Ігор Луценко на сторінках у мережі Facebook.

«Наш антикорупційний комітет Ради заслухав інформацію Генпрокуратури про розслідування економічних злочинів банди Януковича, проти яких є санкції ЄС, та терору Майдану. Більше слухати я не хочу. Реєструємо проект рішення парламенту про відставку Віталія Яреми», – написав Соболєв.

Нардеп Луценко уточнив, що постанову зареєструють, однак щодо голосування за неї визначаться після доповіді Яреми у парламенті у п’ятницю.

«У ці хвилини Комітет з питань протидії та боротьби з корупцією розпочинає збір підписів під постановою про недовіру генеральному прокурору України. Роботу ГПУ Комітет визанав щойно незавдовільною, зокрема, в частині розслідування злочинів високопосадовців часів Януковича. У п'ятницю в залежності від змісту доповіді генпрокурора, ця постанова буде чи не буде включена в порядок денний і проголосована. Робимо все, що у наших повноваженнях. Далі – тільки повстання)», – зазначив Луценко.

Нагадаємо, Рада призначила Ярему генпрокурором 19 червня 2014 року.