НОВИНИ

НАТО має намір збільшити інтенсивність навчань у Балтійському регіоні

Головна мета полягає в відпрацюванні злагодженості дій та підготовці військ Альянсу.

НАТО збільшить кількість та інтенсивність навчань у Балтійському регіоні у відповідь на зростання російської активності. Про це заявив головнокомандувач силами НАТО в Європі Філіп Брідлав, виступаючи в польському Щецині.

За його словами, програма навчань зазнає низки змін. Головна мета полягає в відпрацюванні злагодженості дій та підготовці військ Альянсу.

Говорячи про дії російської військової авіації в Балтійському регіоні, Брідлав зазначив, що там спостерігалося "зміна характеристик виконуваних завдань", які часом були "не цілком звичайного типу".

Брідлав заявив також, що Росія продовжує надавати допомогу терористам на південному сході України, що робить непевними перспективи мирних переговорів. За його словами, на "схід від лінії конфлікту" триває накопичення сил.

Як відзначив генерал, в останні дні спостерігалося посилення бойових дій в Україні, що змушує засумніватися в довговічності режиму припинення вогню.

Як відомо, раніше в НАТО зазначили, що у 2014 році винищувачі Північноатлантичного альянсу перехопили вже 100 літаків, що втричі більше, ніж в 2013 році.

3 листопада командувач силами НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав заявив, що польоти російських військових літаків в європейському повітряному просторі набули провокаційного характеру.

Читайте також: Російські літаки і субмарини провокують НАТО від Балтики до Португалії
 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.