НОВИНИ

Роскомнагляд Камчатки заборонив публікацію карикатур на релігійних діячів

Роскомнагляд каратиме розміщення інтернет-ЗМІ гіперпосилань на матеріали інших ЗМІ, які виправдовують події в Парижі.

Камчатський Роскомнагляд висловив свою позицію щодо терактів у Парижі, згідно з якою заборонив розміщення в ЗМІ будь-яких карикатур на релігійних діячі. Відповідний лист управління Роскомнагляду в Камчатському краї опублікував журналіст Владімір Єфімов у своєму Facebook.

"Доводимо до вашого відома позицію Роскомнагляду щодо теракту 7 січня 2015 року в Парижі: розміщення в ЗМІ будь-яких карикатур на релігійних діячів є неприпустимим", - зазначається в листі.

Крім того, Роскомнагляд вважатиме порушенням закону і каратиме відповідним попередженням розміщення інтернет-ЗМІ гіперпосилань на матеріали інших ЗМІ (в т. ч. іноземних), авторських матеріалів, які виправдовують події в Парижі, карикатур релігійних діячів.

При цьому листи з відповідним змістом у Камчатському краї були розіслані в друковані та інтернет-ЗМІ 12 січня, хоча усні розпорядження діяли і раніше.

З листа можна зрозуміти, що його зміст є позицією Роскомнагляду, а не лише Камчатського відділення.

Водночас прес-секретар Роскомнагляду Вадім Ампелонський відмовився коментувати ситуацію, сказавши, що поки не володіє всією інформацією.

Нагадаємо, 7 січня внаслідок влаштованого ісламістами теракту в редакції Charlie Hebdo у Парижі загинули 12 людей. Серед них - головний редактор журналу.

Загалом жертвами терористичних атак у Франції з 7 по 9 січня стали 17 людей. Пораненими залишаються 19 осіб, п'ятеро з яких перебувають у важкому стані.

Терористів вдалося ліквідувати.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.