НОВИНИ

The Economist: Епоха легких грошей у Голлівуді посипалася, як хитка башта з DVD

Голлівуд – це таке місце, «де тобі заплатять тисячу доларів за поцілунок і п’ятдесят центів – за твою душу».

Голлівудські студії не зможуть дозволити собі виплачувати зіркам захмарні гонорари. Про це пише редактор відділу медіа видання The Economist Александра Суїч.

"Якось Мерілін Монро сказала, що Голлівуд – це таке місце, «де тобі заплатять тисячу доларів за поцілунок і п’ятдесят центів – за твою душу». Багато кінозірок можуть так само відчути себе обібраними в 2015-му. Епоха легких грошей у Голлівуді посипалася, як хитка башта з DVD. Актори, які колись отримували за фільм мільйони, більше не можуть розраховувати на щедрість студій", - йдеться у матеріалі.

"Падіння гонорарів визначило кілька тенденцій. Перш ніж глядачі перестали купувати диски з фільмами для перегляду вдома, а натомість стали переглядати їх в інтернеті або за невелику плату (на вимогу), голлівудські студії могли дозволити собі виплачувати зіркам захмарні гонорари. Але тепер цьому покладено край. Директори кіностудій на вимогу корпоративних власників запроваджують суворішу дисципліну й припинили видавати авансові гонорари (відрахування від валових доходів, починаючи з першого долара касових зборів), на які раніше актори могли розраховувати ще до того, як окупиться стрічка", - наголошує видання.

Детальніше читайте у матеріалі " Світло, камера, мотор!" у друкованому спецпроекті "Світ у 2015".

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.