НОВИНИ

Денис Казанський: Люди в "ЛНР" і "ДНР" працюватимуть за їжу

Втеча капіталів та бізнесу з Донбасу вже набула характеру стійкої тенденції.

Економіка не працює, коли нею займаються люди з автоматами. Про це пише оглядач Денис Казанський у спецпроекті видання «Світ у 2015».

"Яке майбутнє очікує захоплену бандитами територію? Спрогнозувати неважко. Будучи невизнаною, вона не матиме змоги експортувати товари, а в умовах, коли бізнесменів шантажують, грабують і вбивають, найімовірніше, втратить і малий бізнес. Закони економіки обдурити важко. Економіка не працює, коли нею займаються люди з автоматами", - наголошує оглядач.

За його словами, втеча капіталів та бізнесу з Донбасу вже набула характеру стійкої тенденції.

"Дрібні виробники та кваліфіковані працівники, яким неважко працевлаштуватися на новому місці, першими покинули територію кримінальної резервації. Інші покинуть її потім, коли остаточно зрозуміють, у яку халепу вскочив увесь регіон. Часи, коли в центрі Донецька майже в кожній будівлі були офіси, минули. Працювати в Росії та отримувати московські зарплати, як про це мріяли мешканці східних областей, уже не вийде. Натомість доведеться працювати в «ДНР». Поки що безплатно. За їжу. У буквальному сенсі", - переконаний Казанський.

"ЛНР"-"ДНР" хотіли у Росію, але від самого початку повернулим не туди. І завдяки провокаторам на всіх парах мчить не до процвітання, а в економічну прірву. Та звернути з цього шляху тепер набагато складніше, ніж навесні", - підсумовує оглядач.

Детальніше читайте у матеріалі "Поворот не туди" у друкованому спецпроекті "Світ у 2015".

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.