НОВИНИ

The Economist: До кінця 2016- го смартфонами користуватимуться приблизно 4,5 млрд людей

Сьогодні смартфонами користуються 2,8 млрд людей.

Половина всіх видатків на інформаційні технології до 2016 року припадатиме на хмарні обчислення. Компанія Uber із Сан-Франциско, яка здійснила переворот у послугах таксі в усьому світі, до початку 2016-го налічуватиме 42 тис. водіїв. Про це для The Economist пише Зенні Мінтон Беддоуз, редактор відділу «Бізнес» у спецпроекті видання «Світ у 2015».

„До кінця 2016- го смартфонами користуватимуться приблизно 4,5 млрд людей (сьогодні — 2,8 млрд). Половина всіх видатків на інформаційні технології до 2016 року припадатиме на хмарні обчислення. Звільнятимуться або змінюватимуться робочімісця. Компанія Uber із Сан-Франциско, яка здійснила переворот у послугах таксі в усьому світі, має сьогодні 7 тис. водіїв у Лондоні, а до початку 2016-го їх буде вже 42 тис”, - йдеться у статті.
Бізнес у 2015 році також переживатиме революцію: ціни на акції, відсоткові ставки і валюта ставатимуть волатильнішими, пише аналітик.

„Одним із джерел нестабільності буде розрив у зростанні: економіки Америки і Британії розпочнуть рік у добрій формі, а центральні банки збиратимуться збільшити облікові ставки. Зона євро, Японія і переважна частина країн, що розвиваються, увійдуть у 2015 рік з повільним або й навіть від’ємним зростанням. Європейський центральний банк і Банк Японії, очевидно, й далі відпускатимуть кредитно-грошову політику”, - зазначає The Economist.

Цей розрив у зростанні й відсоткових ставках підніматиме курс долара щодо єни та євро. У певний момент 2015-го він і євро зрівняються.

Детальніше читайте у матеріалі " Революція згори і знизу " у друкованому спецпроекті "Світ у 2015".

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.