НОВИНИ

Порошенко запропонував силовим відомствам узгоджувати постачальника техніки з волонтерами

За короткий термін вдалося значно посилити боєздатність Збройних сил України.

4 січня президент Петро Порошенко обговорив з керівниками силових відомств стан готовності фортифікаційних споруд на лінії розмежування, ситуацію із надходженням військово-технічної та матеріальної допомоги від країн-партнерів. Про це йшлося під час робочої наради з керівниками силових відомств за участі Секретаря РНБО України, повідомляє прес-служба президента.

На засіданні розглянули також етапи переоснащення та забезпечення сил – учасників антитерористичної операції сучасною військовою технікою, в тому числі й засобами протибатарейної боротьби.

Президент наголосив на тому, що за короткий термін вдалося значно посилити боєздатність Збройних сил України.

«Фактично за місяць ми передали нашим військовим значні обсяги нової або модернізованої бойової техніки. Найближчим часом заплановано чергові етапи передачі сучасної техніки до Збройних сил», - сказав Глава держави.

Президент зазначив, що кожен мобілізований військовослужбовець має бути забезпеченим усім необхідним, а питання вибору постачальника має узгоджуватися керівниками силових відомств з волонтерами.

«Якщо потрібно переглянути компанії постачальники, які були в минулому, потрібно це зробити за участі волонтерів. Я був приємно вражений якістю та ціною української продукції для військових, що була представлена на Яворівському полігоні і прошу Міністерство оборони врахувати цю позицію», - зауважив він.

5 січня 2015 року на військовому полігоні під Житомиром відбудеться передача чергових 100 одиниць техніки для потреб української армії.

В нараді взяли участь Міністр оборони України С. Полторак, Начальник Генерального штабу ЗСУ В. Муженко, Начальник Державної прикордонної служби України В. Назаренко, Міністр інформаційної політики України Ю. Стець, Радник Президента України, представник волонтерських організацій Ю. Бірюков, керівник Антитерористичного центру В.Грицак.

Як повідомлялося, у грудні Міноборони затвердило розроблену волонтерами програму реформування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.