НОВИНИ

Мінфін: податком на розкіш обкладуть 17,3 тис. автомобілів

Загальна кількість зареєстрованих машин в Україні – 1,3 млн.

Оподаткування дорогих автомобілів та транспортних засобів із щорічною сплатою податку на майно, відповідно до змін до Податкового законодавства, стосується лише 17,3 тис. автомобілів, зареєстрованих в Україні при їх загальній кількості понад 1,3 млн. Про це заявив заступник міністра фінансів Денис Фудашкін під час брифінгу 3 січня.

«Відповідно до змін до Податкового законодавства розширено застосування податку на майно і передбачено оподаткування дорогих автомобілів та транспортних засобів із щорічною сплатою податку на майно у розмірі 25 тис. грн. Це стосується виключно автомобілів з обсягом двигуна більше 3-х літрів та строком експлуатації до 5-ти років. Інших нових податків щодо оподаткування автомобілів не вводилося», – зазначив Фудашкін.

Таким чином, за його словами,  оподаткування податком на майно автотранспортних засобів буде стосуватися тільки невеликої кількості автомобілів – 1,3%.

Разом з тим заступник міністра зауважив, що був скасований податок за першу реєстрацію, база оподаткування якого співпадає з акцизним податком на автотранспортні засоби і відповідним чином був об’єднаний платіж та перераховані акцизні ставки податку з автотранспортних засобів.

Нагадаємо, кількість податків в Україні скоротили до дев’яти.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.