НОВИНИ

Лише 3% українців хочуть приєднатися до РФ - опитування

Абсолютна більшість громадян України (88,3%) проти приєднання до Росії.

Абсолютна більшість громадян України (88,3%) виступають проти приєднання їх області до Росії. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного на замовлення ZN.UA Київським міжнародним інститутом соціології.

Підтримують ідею приєднання до РФ 3,1% респондентів,

При цьому градус патріотичності хоч і нерівно, але все-таки знижується з Заходу на Схід, якщо розглядати ситуацію по регіонах: Захід (94,0%), Центр (98,1%), Південь (93,3%), Схід (81,5%). На Херсонщині та Галичині прибічників приєднання до РФ 0,0%. Така ж ситуація в Одесі.

Аналогічні цифри дало питання про те, чи хотіли б громадяни, щоб їх область відокремилась від України, але залишалася незалежною і до Росії не приєднувалася. Тільки 2,6% хочуть незалежності регіону.

Дослідження "Думки і погляди населення України: Грудень 2014 року" проводилося на замовлення ZN.UA Київським міжнародним інститутом соціології 4-19 грудня 2014 року. Під час дослідження було проведено 3035 інтерв'ю з дорослими жителями України, які проживають у 179 населених пунктах України.

У Луганській і Донецькій областях опитування проводили тільки на території, яка контролюється українською владою. Статистична похибка вибірки не перевищує 1,8%.

Нагадаємо, згідно з опитуванням КМІС, більше половини українців (54,3%) не готові втратити Донбас

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.