НОВИНИ

Експерт: Одужання американської економіки не викликає сумнівів

Економіка зростає при річних темпах вище 3% за останні 18 місяці, зауважує експерт.

Покращення ситуації в економіці Сполучених Штатів не викликає сумнівів. Про це пише Лео Арбузес, директор відділу глобального прогнозування, Economist Intelligence Unit у виданні The Economist у спецпроекті «Світ у 2015».

"В Америці одужання економіки нарешті не викликає сумнівів. За винятком неприємного стиснення на початку 2014 р., економіка зростає при річних темпах вище 3% за останні 18 місяців – вище прогнозного рівня", - пише він.

Арбузес нагадує, що минулого року працедавці у США створили понад 2,5 млн робочих місць.

"У 2014 р. американські працедавці створили понад 2,5 млн нових робочих місць – найбільше за вісім років – і знову повинні наблизитися до цього показника в 2015-му. Житловий ринок після краху 2008-2009 років відновився не повністю, але покращення спостерігатиметься і далі. Серед розвинутих країн у 2015 р. лідером буде Америка, з темпами зростання близько 3%, що є найкращим показником за 10 років", - наголошує експерт.

"Дженет Єллен, миролюбива голова Федерального резерву, не дуже підніматиме відсоткові ставки, поки не прискориться зростання зарплатні. Це також почнеться в 2015-му", - переконаний він.

Детальніше читайте у матеріалі "Розійшлися дороги" у друкованому спецпроекті "Світ у 2015".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.