НОВИНИ

На Манежній площі в Москві затримали більше ста людей

У той же час, деякі ЗМІ пишуть, що на Манежній площі затримали майже вдвічі більше людей.

МВС Росії повідомляє, що на Манежній площі затримали близько 100 осіб, в той же час ЗМІ повідомляють про удвічі більшу цифру.

Як передає ТАСС, в МВС запевняють, що "увечері в районі Манежної площі зібралося близько 1,5 тисячі осіб з метою проведення несанкціонованого заходу".

В результаті "близько 100 осіб були затримані і доставлені у відділи поліції для притягнення до відповідальності у встановленому законом порядку".

У той же час, деякі ЗМІ пишуть, що на Манежній площі затримали майже вдвічі більше людей. Як пише "OVDInfo", в автозаки заштовхали принаймні 171 людину. Видання також наводить списки затриманих по автозаках, в яких помістилося від 6 до 26 людей.

Нагадаємо, вранці 30 грудня Замоскворецький суд Москви оголосив вирок засновнику Фонду боротьби з корупцією Алєксєю Навальному і його братові Олєгу у справі «Ів Роше». Обох братів Навальних визнали винними. Олєга Навального засудили до 3 років 6 місяців ув’язнення, його брату Алєксєю дали 3 роки 6 місяців умовного терміну.

Увечері на Манежній площі в Москві зібралися кілька сотень людей, незгодних з вироком. Пізніше більш ніж 20 з них були затримані. У центр Москви були стягнуті додаткові наряди працівників правоохоронних органів.