НОВИНИ

На Манежній площі силовики готуються придушувати акцію протесту

Московська мерія заявляє про те, що несанкціоновані акції будуть припинятися працівниками правоохоронних органів.

У Москві Манежну площу перекрили майже цілком. Закриті виходи з метро «Охотний ряд» і з третього поверху ТЦ «Охотний ряд». Поліція залишила два невеликих проходи для людей - зі станції метро «Театральна» на Площа Революції і з боку Тверській вулиці. Про це повідомляє «Новая Газета».

Московська мерія заявляє про те, що несанкціоновані акції будуть припинятися працівниками правоохоронних органів.

Водночас, опозиціонер Олексій Навальний, котрий отримав сьогодні в Замоскворецькому суді умовний термін, який оголосив загальний збір на Манежній площі, їде на мітинг, незважаючи на продовження домашнього арешту. Про це він написав у своєму  Twitter.

«Домашній арешт - це так, але сьогодні мені дуже хочеться бути з вами. Тому я теж їду», - написав він.

Як зазначають російські ЗМІ, у центр столиці Росії вже стягнули значні сили поліції, вивели внутрішні війська із засобами спецзахисту, в тому числі бронежилетами і щитами, і поставили металеві огорожі. Манежна площа вже опинилася повністю перекрита силовиками. Також встановили величезну антену для глушіння сигналу мобільних телефонів.

«Манежна площа майже повністю перекрита, Площа Революції перекрита частково, також перекритий прохід біля будівлі Держдуми. На розі Тверської і Мохової вулиць, можливо, прохід поки відкритий», - повідомляє в Twitter блогер Філіп Кірєєв.

«Куля, що світиться, усередині якої люди щойно робили фотографії з Дідом Морозом, оточена. До неї нікого не пускають, бо там «знайшли підозрілий пакет». Поліція відтісняє людей на площу, яка знаходиться між колишнім готелем «Москва» і Історичним музеєм», - пише «Новая Газета».

Підозрілий пакет прибрали, люди повернулися на неогороджену частину Манежної площі, повідомляє журналіст Ілля Шепелін.

Нагадаємо, російський опозиціонер, засновник Фонду боротьби з корупцією Олексій Навальний закликав усіх росіян вийти на вулиці для боротьби з нинішньою владою.