НОВИНИ

З січня українські товари в Крим пускатимуть як справжній імпорт

Окупаційна влада півострова планує стягувати мито та проводити посилені перевірки товарів, які перевозитимуть з материкової України до анексованого Криму.

Особливий режим ввезення товарів з України в Крим без обкладання митом та зі зниженою кількістю перевірок перестане діяти з 1 січня. Про це повідомляє у вівторок прес-служба так званої «Кримської митниці».

"Всі товари, які будуть переміщуватися через кримську ділянку державного кордону Російської Федерації, підлягають митному декларуванню з використанням митної декларації та сплатою належних митних платежів у федеральний бюджет", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, після анексії Росією Криму діяв особливий режим ввезення товарів з материкової частини України до окупованого півострова.

Як відомо, самопроголошена «влада» Криму вживала заходів, щоб не допустити транзит українських товарів, ввезених на анексований півострів без мит, до регіонів Росії.

Нагадаємо, 26 грудня Укрзалізниця припинила перевезення пасажирів та вантажів до Криму.

За словами президента України Петра Порошенка, це пов'язано з заходами безпеки - через ризик проникнення з території півострова російських диверсантів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.