НОВИНИ

"Драконівські" скорочення стосуватимуться лише бюджету-2015 — лідер “Самопомочі”

За словами Олега Березюка, під час засідання Ради коаліції лідери фракцій домовилися, що у 2016 році норми, які стосуються скорочення видатків, можна буде переглянути.

Члени коаліції дійшли згоди, що найбільш "драконівські" скорочення видатків бюджету будуть розповсюджуватися лише на 2015 рік, як складний рік для економіки та країни. Про це заявив голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк за підсумками засідання Ради коаліції.

"У 2016 році ці норми можна буде переглянути. Крім того, ми відстояли що залишаються доплати для вчителів, дошкільної освіти, та спортивних шкіл", - заявив Березюк.

Разом з тим у "Самопомочі" наполягають на скорочені видатків на прокуратуру та на cуддів.

"Вони працюють неефективно, ми сподіваємося, що це стимулюватиме їх виконувати свою роботу краще. Мова йде про скорочення чисельності складу Прокуратури та урізання максимальних зарплат та пенсій для суддів", - зауважив Березюк.

При цьому він констатував, що робота йде конструктивно, і сьогодні можна очікувати голосування по бюджетних законопроектах.

Нагадаємо, раніше лідер «Блоку Петра Порошенка» Юрій Луценко заявив, що його фракція наполягатиме, щоб за результатами перших чотирьох місяців роботи за новим бюджетом Кабмін відзвітував, а народні депутати при цьому могли внести зміни до будь-якого з положень урядових законопроектів.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.