НОВИНИ

Джемілєв розповів, чому Україна могла закрити сполучення із анексованим Кримом

Якщо загрози вторгнення немає, то ця міра не продуктивна.

Україна могла заблокувати пасажирське сполучення з анексованим Кримом через загрозу наступу російських військ. Таку думку висловив народний депутат Мустафа Джемілєв.

"Точно назвати причину важко, значна частина інформації засекречена. Офіційно це виглядає так, що керуються інтересами безпеки наших громадян, оскільки українська сторона не може все контролювати, хто і що там проходить (через кордон – ред.). Але є і інша сторона, є тривожні відомості нібито про те, що росіяни збираються переходити кордон і можливі сутички на кордоні. Це м'яко кажучи. А так може бути і щось масштабне. Загроза військових дій не виключається, тому українська сторона, керуючись інтересами безпеки наших громадян прийняла таке рішення", - зазначив Джемілєв.

Але, додав він, якщо загрози вторгнення немає, то ця міра не продуктивна.

"Тому що в потягах їздять в основному наші співвітчизники з українськими паспортами. У першу чергу створюються незручності для них", - пояснив Джемілєв.

Нагадаємо, з 27 грудня скасовується залізничне сполучення з анексованим Кримом, а від сьогодні закриваються пасажирські автоперевезення на окупований півострів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.