НОВИНИ

Порошенко призначив Ложкіну трьох заступників

Віталій Ковальчук буде відповідати за регіональну політику, Ростислав Павленко - за внутрішню політику, а Андрій Таранов - за роботу з правоохоронними органами.

Президент України Петро Порошенко призначив заступника голови парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Віталія Ковальчука на посаду першого заступника глави Адміністрації президента. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Також Порошенко призначив заступниками глави АПУ Ростислава Павленка та Андрія Таранова.

"Всі новопризначені заступники протягом останніх місяців працювали в команді президента України і проявили себе кваліфікованими фахівцями. Те, що їм не доведеться витрачати час на входження в стан справ, - чимала перевага. Впевнений, що на своїх нових посадах вони будуть успішними управлінцями кожен у своїй галузі", - прокоментував призначення голова АПУ Борис Ложкін.

Крім того, в прес-службі зазначили, що Ковальчук буде відповідати за регіональну політику, Павленко - за внутрішню політику, а Таранов - за роботу з правоохоронними органами.

Нагадаємо, на початку грудня Порошенко звільнив Юрія Косюка з посади заступника глави АПУ і призначив своїм позаштатним радником.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.