НОВИНИ

Активіст пов'язав вибух у Харкові з мітингом проти Кернеса 24 грудня

Харківський активіст В'ячеслав Дуда, якого називають власником салону меблів "Ажур", який підірвали у ніч на 25 грудня у Харкові пов'язав цю подію з політичним протистоянням у місті.

Харківський активіст В’ячеслав Дуда, який назвався співробітником меблевого магазину «Ажур», пов’язує нічний вибух із протистоянням патріотів з харківським міським головою Геннадієм Кернесом. Про це він заявив у коментарі журналістам.

«Цей вибух ми пов’язуємо з подіями, які сталися зранку 24 грудня біля міськради. Ми намагалися потрапити на засідання міськради, нас не пропускали. Після цього були сутички з колишніми «тітушками», – розповів Дуда.

За його словами, працівники магазину підтримують армію як волонтери. Зокрема, вони купують, ремонтують автомобілі і відправляють в АТО.

«З цим теж пов’язуємо вибух», – додав активіст.

Нагадаємо, на сторінці у Facebook колишній радник міністра внутрішніх справ та нинішній нардеп Антон Геращенко повідомив, що нічний вибух у Харкові стався в магазині, який належить члену організації «Громадська варта Харкова» В’ячеславу Дуді.

Нагадаємо, 24 грудня під будівлею міськради зібрався мітинг, учасники якого намагалися потрапити на засідання.

Також активісти влаштували "сміттєву люстрацію" депутату міськради Володимиру Скоробагачу.