НОВИНИ

Армія України отримала допомоги від Польщі на 3,5 млн євро

Для потреб військових надіслали сухпайок та елементи спорядження.

Українська армія отримала гуманітарної допомоги від Польщі на 3,5 мільйона євро. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

"Нещодавно до однієї з військових частин тилу Збройних Сил України надійшов вантаж від уряду Республіки Польща орієнтовною вартістю 3,5 млн євро", - йдеться у повідомленні.

Також уточнюється, що гуманітарна допомога має вагу 252 тонни.

За словами представника військової частини, до якої надійшла допомога, для потреб ЗС України надіслано чимало раціонів сухого пайка, а також елементів особистого спорядження військовослужбовців: балаклави, військові рюкзаки, фуфайки з довгими рукавами, рукавиці, рушники, черевики польові, сумки для спорядження тощо.

"Слід зазначити, що за час агресивних дій терористичних угруповань на сході держави алгоритм доставки таких вантажів з європейських країн було значно спрощено, зменшено час перетину Державного кордону. Вантаж прибуває розмитненим, що дозволяє негайно приступити до його розвантаження", - йдеться у повідомленні.

Найближчим часом отриману допомогу буде доставлено українським бійцям у зону бойових дій на Донбасі.

Нагадаємо, у грудні прикордонники отримали 35 броньованих позашляховиків від уряду США. Загальна вартість допомоги - 10 млн доларів.