НОВИНИ

Міноборони затвердило розроблену волонтерами програму реформування

Концепцію реформи відомства, розроблену волонтерами, прийняли як робочу версію - тепер починається її доопрацювання і створення тестових алгоритмів.

Міноборони затвердило робочий варіант реформи відомства, який розробили волонтери.Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook волонтер Юрій Бірюков.

За його словами, розроблена волонтерами «концепція реформи прийнята як робоча версія, тепер починається доопрацювання і створення тестових алгоритмів».

Бірюков зазначив, що Міноборони, Генштаб і волонтери готують нову виставку зразків екіпірування «із залученням усіх відомих нам виробників».

«За результатами аналізу будуть обрані 3-4 варіанти, які мають надати, повзводно, для тестів (за рахунок виробника). І потім прийматимуться відповідні рішення. Ні! Не виробник буде обраний, а модель, текстура, тканина, фасон, якість», - додав він.

За його словами, у понеділок підписали меморандум про співпрацю вже з третьою міжнародною аудиторською компанією з «великої четвірки» - KPMG.

«Цього разу завдання зовсім нове: розробка законопроекту про приватно-державне партнерство у військово-промисловому комплексі», - розповів Бірюков.

Він також повідомив, що аудитори PricewaterhouseCoopers вже надали результати перевірки підприємств, «що входять до орбіти МО».

« На часі нове підписання – після більш щільного аудиту 15-ти найбільш важливих підприємств. Купа грошей? Мільйони? Так, буде дорого. Тільки оплачувати це буде не уряд України, а уряд однієї дуже дружньої нам країни», - запевнив Бірюков.

Нагадаємо, раніше в Міноборони взяли на роботу волонтерів, які протидіятимуть корупції в сфері забезпечення сил АТО. 

Крім того, засновника благодійного фонду допомоги армії "Крила Фенікса" та радника президента Юрія Бірюкова призначили помічником міністра оборони з забезпечення Збройних сил. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.