НОВИНИ

Російські моряки, які проходили тренування на "Містралі", залишили Францію

Передбачалося, що вони повернуться до Петербурга на «Містралі», а потім попливуть до порту його дислокації у Владивосток.

Російські моряки, які кілька місяців проходили тренування на вертольотоносці «Містраль», збудованому у Франції, залишили цю країну. Корабель «Смольний», екіпаж якого складається з 400 моряків, залишив порт Сен-Назер і поплив в Атлантичний океан у середу, 18 листопада.

За повідомленням речника Міноборони Франції, російські моряки можуть ще повернутися, «з огляду на те, що питання щодо доставки (Росії – ред.) корабля «Містраль» ще не ухвалене».

Російські моряки прибули у Сен-Назер наприкінці червня. Передбачалося, що вони повернуться до Петербурга на «Містралі», а потім попливуть до порту його дислокації у Владивосток.

Нагадаємо, раніше з’явилося повідомлення, що Франція може ніколи не передати "Містралі" Росії.

Також повідомлялося, що Росія підготувала всі документи для подання до суд на Францію, якщо вертольотоносці "Містраль" не буде поставлено за контрактом.

Росія і Франція підписали контракт на поставку вертольотоносців у червні 2011 року, сума контракту становить 1,5 мільярда доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.