НОВИНИ

На Луганщині відкрито понад 650 кримінальних проваджень стосовно сепаратистів

71 справа вже спрямована до суду.

Прокуратурою Луганської області порушено понад 650 кримінальних провадженнях за фактом сепаратизму. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Кримінальні провадження порушені "стосовно учасників незаконних збройних формувань, за фактами вчинення злочинів, пов’язаних з посяганням на територіальну цілісність і недоторканість держави, захопленням державних споруд, позбавленням волі мешканців області, незаконним зберіганням і використанням вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин та пристроїв, а також скоєння терористичних актів і фінансування тероризму" - значиться в повідомленні.

У вказаних кримінальних провадженнях проведено значний обсяг слідчих (розшукових) дій, за результатами яких виявлено і вилучено велику кількість вогнепальної, у тому числі автоматичної зброї, бойових припасів. З громадського обігу вилучено і забезпечено належні умови зберігання більш ніж 17 тон вибухівки.

До суду з обвинувальними актами спрямовано 71 кримінальне провадження за фактами створення або участі у незаконних збройних формуваннях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.