НОВИНИ

КПУ та ПР на Донбасі причетні до злочинів проти державності - Наливайченко

Цілі осередки Компартії і Партії регіонів у Луганській і Донецькій областях далі продовжують залякувати людей.

Цілі осередки Комуністичної партії і Партії регіонів у Луганській та Донецькій областях були залучені до скоєння злочинів проти державності України і продовжують дестабілізувати ситуацію в Україні. Про це заявив голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі "Шустер Live".

"Цілі осередки Компартії і Партії регіонів у Луганській і Донецькій областях, яких було залучено до скоєння злочинів проти державності, до закликів до повалення конституційного ладу, до так званих референдумів, до тероризування мирного населення, і далі продовжують залякувати людей. Навіщо? Тому що розуміють, що Україна їх покарає, а іншим країнам вони не потрібні", - заявив Наливайченко.

Тому, за його словами, ці політики продовжують фінансувати бойовиків і дестабілізувати ситуацію в Україні.

"Арештовано голів осередків КПУ на Луганщині, голів міських рад, і вони свідчать, що інструкції отримували з Києва, і їм були обіцянки, що московське керівництво Компартії теж їх підтримує. Все було на розхитування ситуації, і під це видавалися окремі бюджети", - повідомив голова СБУ.

Як відомо, у липні окружний адміністративний суд міста Києва почав розгляд позову Мін'юсту з вимогою заборонити діяльність Компартії. У листопаді суд призупинив цю справу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.