НОВИНИ

За день терористи шість разів обстріляли сили АТО

Також терористи чотири рази обстріляли аварійні бригади Мар'їнського міського управління газопостачання та районних електромереж.

За день в зоні проведення АТО ситуація не зазнала кардинальних змін. Загалом, режим припинення вогню терористи порушили шість разів. Про це йдеться на сторінці прес-центру АТО в соціальній мережі Facebook.

"З їхнього боку лунали постріли по позиціях сил АТО на Луганському, Донецькому та Дебальцевському плацдармах. У зоні агресивної ворожої активності опинились населені пункти Кримське, Трудівський, Дебальцево, Чернухіно", - зазначається в повідомленні.

Крім того, в штабі АТО зазначили, що упродовж дня терористи чотири рази обстріляли аварійні бригади Мар'їнського міського управління газопостачання та районних електромереж.

"Таким чином, бандити яскраво показують свою сутність і намагаються перешкодити поверненню населених пунктів Донбасу до повноцінного мирного життя. На щастя, поранених серед ремонтників не має", - зазначили у прес-службі.

У штабі АТО заявили, що бойовики таким чином порушили досягнуті домовленості щодо припинення вогню в районах відновлення місцевої інфраструктури.

Нагадаємо, 5 вересня у Мінську учасники тристоронніх переговорів підписали попередній протокол угоди про припинення вогню на Донбасі. Згодом стало відомо, що президент Петро Порошенко віддав наказ припинити вогонь на Донбасі з 18 години 5 вересня.

Крім того, 19 вересня у Мінську підписали меморандум про реалізацію протоколу від 5 вересня. Згідно із документом, передбачається припинення застосування зброї, виведення з території України іноземних формувань тощо.

Пізніше у самопроголошеній "ДНР" заявили, що готові дотримуватися перемир'я 9 грудня при рівноцінних діях української сторони.

Згодом бойовики заявили, що "не встигають" до 9 грудня. Переговори перенесли на невизначений термін.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.