НОВИНИ

Яценюк проведе засідання Ради асоціації Україна-ЄС у Брюсселі

Протягом наступних кількох днів глава українського уряду проведе низку зустрічей з високопосадовцями ЄС та НАТО.

15 грудня прем’єр-міністр Арсеній Яценюк у Брюсселі проведе перше засідання Ради асоціації Україна-ЄС та обговорить з генеральним секретарем НАТО відновлення євроатлантичного курсу України. Про це повідомили джерела у Брюсселі.

Згідно з повідомленням, український день у Брюсселі співпав із бельгійським загальнонаціональним страйком, що заблокував роботу усіх секторів економіки, включаючи транспорт. Через це українська урядова делегація прибуде до Брюсселю через Амстердам.

Зокрема, зранку глава українського ряду проведе зустріч з групою друзів України, до якої увійшли 20 міністрів закордонних справ країн-членів Євросоюзу.

Згодом глави МЗС зберуться у форматі Ради ЄС, де також обговорюватимуть питання про ситуацію в Україні і, можливо, ухвалять рішення про посилення санкцій проти економіки тимчасово окупованого Росією Криму.

У другій половині дня український прем’єр зустрінеться з генеральним секретарем НАТО Йєнсом Столтенбергом, високим представником ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Федерікою Могеріні  та головуватиме на першому засіданні Ради асоціації Україна-ЄС.

У вівторок, 16 грудня Яценюк розкаже про пріоритети діяльності уряду у брюссельському Центрі європейської політики.

Нагадаємо, 16-17 грудня високий представник ЄС Федеріка Могеріні відвідає Київ.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.