НОВИНИ

Порошенко запевнив МВФ, що в команді реформаторів України немає розбіжностей

"У нас зараз дуже професійна, орієнтована на результат команда", - заявив Порошенко.

У команді реформаторів немає жодних розбіжностей щодо напрямку реформування України. Про це президент України Петро Порошенко заявив під час зустрічі з першим заступником директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Девідом Ліптоном та директором Європейського департаменту МВФ Поулом Томсеном, інформує прес-служба глави держави.

Згідно з повідомленням, Порошенко запевнив високих представників МВФ у відданості команди реформаторів ідеям реформ, незважаючи на важку ситуацію, в якій опинилася країна.

"У нас зараз дуже професійна, орієнтована на результат команда", - заявив Порошенко.

Повідомляється, що під час зустрічі співрозмовники обговорили питання співробітництва України з Міжнародним валютним фондом та виконання поточної програми кредитування. Президент подякував керівництво МВФ за розуміння ситуації, в якій опинилася Україна, та за підтримку, а також запевнив у своїй готовності всіляко сприяти подальшому співробітництву із фондом.

Як відомо, 30 квітня МВФ схвалив кредитну програму для України на понад 16,5 мільярда доларів, розраховану на два роки, й на початку травня перерахував перший транш – близько 3,2 мільярда доларів. Другий транш виділили на початку вересня, розглядається питання про об’єднання третього і четвертого траншів кредиту.

Нагадаємо, що Україна просить МВФ збільшити розмір кредиту. Загальний обсяг зовнішньої допомоги оцінюється в $ 30-35 млрд, але Україні ще може додатково знадобитися ще кілька мільярдів.

Міжнародний валютний фонд допускає прийняття рішення про виділення Україні чергового траншу кредиту stand by на початку 2015 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.