НОВИНИ

Казанський: На окупованій території Донбасу лишилися усі поклади антрациту в Україні

Сепаратисти утримують найдепресивніші території регіону, проте там залишилися усі поклади енергетичного вугілля, придатного для ТЕС.

На сьогодні сепаратисти утримують найдепресивніші території двох областей, де рентабельні та перспективні промислові підприємства можна перелічити на пальцях. Про це в черговому номері журналу "Український тиждень" пише оглядач Денис Казанський.

«Зате саме там проживає найбільше донецьких і луганських пенсіонерів, які тепер не одержують соціальних виплат. Населення шахтарських селищ – це майже повністю люди пенсійного або передпенсійного віку, а шахтарські пенсії та регресні виплати були одними з найвищих у країні. «Позбавили» бойовики Україну також більшої частини нерентабельних шахт, із якими держава знову ж таки довгий час не знала, що робити», - пише Казанський.

За його словами, бойовики відібрали й рентабельні підприємства.

«Всі поклади антрациту – енергетичного вугілля, придатного для використання на ТЕС, – залишилися на захопленій бойовиками території. Антрацитові пласти вузькою смугою тягнуться вздовж російського кордону від Макіївки до Краснодона. На українській території є тільки коксівне вугілля, придатне для металургії, але не для енергетики», - наголошує оглядач.

Детальніше читайте у матеріалі «Вугільний договірняк» у №50 «Українського тижня»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.