НОВИНИ

Квіташвілі: МОЗ візьметься за тендери, прописані під одного учасника

Міністр має намір провести реорганізацію структури і функцій МОЗ та Держлікслужби.

МОЗ має намір відмовитися від непрозорих тендерів і умов закупівель, прописаних під одного учасника, а також затвердити чіткий порядок скасування реєстраційного свідоцтва. Про це заявив міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі.

"Всі повинні знати, що жодних закулісних речей не буде, умов тендерів, прописаних під одного учасника, не буде. У Грузії за це садять на довгий термін. Ми хочемо, щоб це була відкрита система і щоб люди могли бачити, як йдуть торги, щоб ніхто не міг сформувати умови під якусь одну компанію", – сказав він.

Коментуючи ситуацію, що виникла з відсутністю чітко встановленого порядку скасування реєстраційного свідоцтва медпрепарату, і дає, таким чином, можливість для ручного регулювання ринку, Квіташвілі зазначив, що найближчим часом МОЗ врегулює це питання.

"Це буде дуже швидко, тому що потрібно змінювати регуляції, акти. Ми це зробимо швидко", – сказав він.

Крім того, Квіташвілі зазначив, що має намір провести реорганізацію структури і функцій МОЗ та Держлікслужби.

"Щодо Держлікслужби – їх функція контролювати, щоб ми мали якісну продукцію, і на цьому вони закінчуються. Це не повинен бути бюрократичний орган, який за гроші ставить печатки. Мета реорганізації – зміна функцій. Тому будуть прийняті закони, запущена дерегуляція і потім буде трансформація всіх держслужб, які працюватимуть за зміненими функціями", – сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.