НОВИНИ

Україна передала НАТО новий список військових, які потребують лікування

За даними дипломатів, на сьогодні 112 наших військовослужбовців пройшли лікування або продовжують лікуватися за кордоном.

Українські дипломати оновили список поранених в АТО військовослужбовців, які потребують лікування у країнах Альянсу. Про це повідомили у Місії України при НАТО.

"З метою забезпечення подальшої кваліфікованої медичної реабілітації військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, поранених під час участі в антитерористичній операції, Місією України при НАТО проводиться робота щодо залучення відповідних спроможностей країн-членів та партнерів Альянсу. Зокрема, 10 грудня був оновлений та розповсюджений через Комітет НАТО з планування на випадок надзвичайних ситуацій та Комітет начальників військово-медичних служб НАТО перелік 42 військовослужбовців, що мають найбільш важкі поранення та потребують спеціалізованої реабілітації", - повідомили у Місії.

За даними дипломатів, на сьогодні 112 наших військовослужбовців пройшли лікування або продовжують лікуватися за кордоном. Ще 16 осіб влаштовано на лікування за допомогою українських волонтерів.

Як повідомлялось, 15 країн світу лікують бійців АТО, в той час як Україна закупила ліків менше ніж на 20 млн гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.