НОВИНИ

Ярема назвав офіційні цифри щодо Іловайська: загинув 241 боєць

Генпрокурор не готовий сказати, якими будуть результати розслідування.

За даними Генпрокуратури під Іловайськом загинув 241 українець. Про це генпрокурор Віталій Ярема розповів в інтерв'ю "Українській правді".

«Нами офіційно встановлено, під час Іловайської трагедії або котла загинув 241 український патріот», - сказав Ярема.

Крім того, за словами генпрокурора, проводиться розслідування по подіях біля Волновахи, де було знищено 18 наших військовослужбовців, Зеленопілля, збитий літак ІЛ– 76.

«Це все події, що призвели до загибелі великої кількості військовослужбовців. І військова прокуратура проводить розслідування, наскільки правильними і професійними були рішення військових керівників під час проведення цих операцій», - зазначив Ярема.

«Щодо Іловайської трагедії теж проводиться розслідування. Я знаю, що свідчили з цього приводу і міністр внутрішніх справ, і міністр оборони. На якій стадії зараз знаходиться слідство і яку оцінку слідчий дає тим чи іншим посадовцям, я не готовий відповісти, це слідча таємниця», - сказав генпрокурор.

В той же час він зазначив, що не готовий сказати, якими будуть результати розслідування.

Як повідомлялось, слідство встановлює можливість причетності керівництва АТО до загибелі українських військових під Волновахою, Зеленопіллям та Іловайськом. 

Читайте також: Іловайськ: цифри і факти

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.