НОВИНИ

У Росії нова контртерористична операція. Цього разу в Нальчику

Під час контртерористичної операції в столиці північнокавказької республіки Кабардино-Балкарія Нальчику, за інформацією журналістів, вбито чотирьох повстанців.

Під час контртерористичної операції російських силовиків у Нальчику вбито чотирьох повстанців. Про це повідомили російські журналісти з посиланням на джерела серед російських силовиків.

"В результаті зіткнення з блокованими в приватному будинку бойовиками, четверо бандитів ліквідовані", – заявило джерело.

Про втрати серед російських силовиків не повідомили.

В інформцентрі «Національного анти терористичного комітету РФ» (НАК) в свою чергу зазначили, що в ніч на четвер Оперативним штабом комітету в Кабардино-Балкарії була отримана інформація про перебування в одній з квартир в багатоповерховому будинку в Нальчика групи озброєних осіб, причетних до діяльності підпілля.

"При спробі проведення перевірок, бандити, що ховалися вчинили збройний опір. Вони обстріляли працівнеиків силових структур у відповідь на пропозицію скласти зброю. Після цього було прийнято рішення про початок активної фази спецоперації", – зазначили в НАК.

За даними відомства, наразі прилегла до будинку місцевість блокована силами правопорядку, цивільні особи евакуйовані.

З 7:45 на частині території Нальчика введено режим КТО.

Як відомо, 4 грудня близько першої години ночі група невідомих на трьох автомобілях напала на пост ДПС в Грозному. Потім бойовики проникли в Дім друку, де розташовуються республіканські і федеральні ЗМІ. Силовики блокували будівлю, в центрі Грозного був введений режим КТО.

Згодом в мережі опублікували відеозвернення озброєних людей, які вступили в протистояння з силовиками в Грозному. Люди зі зброєю назвались муджахедами Імарату Кавказу. За їх словами, вони увійшли в Грозний за наказом Аміра Хамзата, щоб здійснити акт відплати за утиски мусульманських жінок. Озброєні люди заявляють, що їх налічується велика кількість в Грозному, проте точну цифру не називають.

Згодом муджахеди Імарату Кавказу захопили школу в центрі Грозного. У результаті боїв, що зав'язалися, вбили всіх 11 повстанців.

За даними Національного антитерористичного комітету Росії, під час боїв загинули 14 силовиків, 28 отримали поранення.

Крім того, чеченська влада вважає, що напад на Грозний в ніч на четвер міг бути організований спецслужбами США і НАТО, "які хочуть послабити Росію як економічно, так і політично".

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.