НОВИНИ

За минулу добу з окупованого терористами Донбасу виїхало понад 7200 осіб

Із кожним днем збільшується кількість осіб, які виїжджають з Донбасу, з-за постійних обстрілів терористами населених пунктів.

За добу з територій тимчасово підконтрольних проросійським екстремістам виїхали 7246 осіб. Про це повідомляє Інформаційний центр РНБО.

"Фіксується тенденція різкого збільшення потоку переселенців з територій, тимчасово підконтрольних терористам, в інші області України. Так, за добу були переселені 7246 осіб. Всього з початку проведення АТО переселено понад 514 тисяч осіб", - повідомили в РНБО.

7 грудня повідомлялося, що з Донецької і Луганської областей за добу в інші регіони України перемістилися 4174 людини.

Зазначалося, що з кожним днем збільшується кількість осіб, які виїжджають з Донбасу, з-за постійних обстрілів терористами населених пунктів.

На кордонах районів проведення антитерористичної операції продовжують роботу 4 транзитних пункту для зустрічі переселенців. Зокрема, такі пункти розміщені в Донецькій області в районі міст Красноармійськ та Маріуполь, в Луганській області - в районі міст Сватове та Лисичанськ.

Нагадаємо, що з тимчасово окупованої території Донецької та Луганської областей, Криму та району проведення АТО переселено 526 тисяч осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.