НОВИНИ

У НАТО занепокоєні активністю російських літаків над Балтикою

Усі виявлені літаки в цілях безпеки були перехоплені.

НАТО повідомляє про надзвичайну активність російських ВПС над Балтійським морем.

"7 грудня винищувачі Альянсу перехопили в міжнародному повітряному просторі в цілому 13 літаків ВПС Росії", - повідомив у вівторок, 9 грудня, представник Альянсу.

Серед них шість бомбардувальників далекої дії типів Ту-95 і Ту-22м, п'ять літаків Ту-134, що використовуються в якості тренувальних, і два транспортні літаки Ан-72.

"Зокрема, факт появи стратегічних бомбардувальників показує значний рівень активності російських ВПС і не може вважатися рутинним", - відзначили в НАТО.

Усі виявлені літаки в цілях безпеки були перехоплені. Вони були змушені залишити простір над Балтійським морем у супроводі португальських і канадських ВПС, які нині здійснюють контроль над цією повітряною територією.

Нагадаємо, 7 грудня НАТО двічі підіймало винищувачі через російські літаки.

Як відомо, раніше в НАТО зазначили, що у 2014 році винищувачі Північноатлантичного альянсу перехопили вже 100 літаків, що втричі більше, ніж в 2013 році.

3 листопада командувач силами НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав заявив, що польоти російських військових літаків в європейському повітряному просторі набули провокаційного характеру.

Читайте також: Російські літаки і субмарини провокують НАТО від Балтики до Португалії

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.