НОВИНИ

Росія не продовжуватиме "перехідний період" анексованому Криму

Крим "готовий з переважної більшості питань увійти в систему державного управління Російської Федерації", заявили в російському уряді.

Так званий "перехідний період" окупації в Криму продовжуватися не буде. Про це заявив віце-прем'єр Дмітрій Козак на нараді у голови російського уряду.

"Згідно з договором про входження Республіки Крим та міста Севастополя до складу Російської Федерації був передбачений перехідний період для інтеграції Криму і Севастополя в економічну, фінансову та правову системи РФ. Цей період закінчується 1 січня 2015 року. Ми його не будемо продовжувати, незважаючи на те, що такі пропозиції звучать", - сказав Козак.

За його словами, "Крим готовий з переважної більшості питань увійти в систему державного управління Російської Федерації".

Однак прем'єр-міністр Росії Дмиірій Мєдвєдєв під час тієї ж наради повідомив, що підписав постанову уряду про дворічний перехідний період при встановленні тарифів ЖКГ в Криму.

Читайте також: Війна форматів

Нагадаємо, окупанти вирішили створити "вільну економічну зону" у Криму терміном на 25 років, а також "націоналізовують" підприємства та землі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.